-=[ CoNySaT PuBLiC SeRvEr ]=-

-=[ The official forum of ConySAT CS 1.6 Server ]=-

AcasaPortalFAQCautareInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiti | 

Anunt: Probleme cu programul sXe Injected

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
aki

Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 10/09/2007

MesajSubiect: Anunt: Probleme cu programul sXe Injected   Sam Sept 22, 2007 3:26 pm

Orice problema care o intampinati in legatura cu programul sXe Injected va rog sa postati aici!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://aki.iad.ro
////Alpine[n1]

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 10/10/2007

MesajSubiect: Re: Anunt: Probleme cu programul sXe Injected   Mier Oct 10, 2007 11:13 pm

cand il instalez .. antivirusul ma avertizeaza ca a gasit un virus si ca nu poate rula cs 1.6.... chiar nu-mi pot da seama ce are... am mai dezactivat antivirusul si mi-a mers de cateva ori..asta dupa ce am dat rr la pc... dar acum nu mai merge deloc nici cu antivirusul dezactivat nici cu el activat .... chiar nu stiu ce are:-??
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
aki

Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 10/09/2007

MesajSubiect: Re: Anunt: Probleme cu programul sXe Injected   Joi Oct 11, 2007 3:16 pm

Depinde ce fel de antivirus folosesti!!! Sunt antivirusuri care gasesc in program o linie de comanda care ii permite sa intre in counter-strike si pe internet, iar antivirusul considera asta ca fiind spyware!!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://aki.iad.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Anunt: Probleme cu programul sXe Injected   Astazi la 1:21 am

Sus In jos

Anunt: Probleme cu programul sXe Injected
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-=[ CoNySaT PuBLiC SeRvEr ]=- :: -=[ CoNySat PuBLic SeRvEr AntiCHEAT sXe Injected ]=- :: -=[ CoNySat PuBLic SeRvEr AntiCHEAT sXe Injected Client v2.6 download ]=--
Mergi direct la: